Talcuirile Sf Teofilact la epistolele Sf Ap. Pavel

Fiecare scrie ce doreşte şi discuta cu cine vrea, dar pe teme teologice (ce nu se încadrează la vreunul din compartimentele de mai sus)
emy888
Mesaje:9
Membru din:21 Dec 2012, 13:33
Confesiune:ortodox
Preocupări:teologie
Talcuirile Sf Teofilact la epistolele Sf Ap. Pavel

Mesaj necititde emy888 » 10 Feb 2013, 20:08

Cine are carti de Sfantul Teofilact al Bulgariei talcuiri la epistolele Sfantului apostol Pavel?Va rog,care ma poate ajuta si pe mine sa imi traga la xerox daca desigur dispune de aceste carti(platesc desigur)Se poate trimite prin Posta Romana.Le-am cautat pe internet dar nu se mai gasesc.Rog moderatori sa nu imi stearga postarea.

Avatar utilizator
dimitrie
Mesaje:984
Membru din:03 Dec 2010, 01:33
Confesiune:ortodox
Preocupări:preoţie, familie
Localitate:Craiova

Re: Talcuirile Sf Teofilact la epistolele Sf Ap. Pavel

Mesaj necititde dimitrie » 22 Feb 2013, 12:03

Cine are carti de Sfantul Teofilact al Bulgariei talcuiri la epistolele Sfantului apostol Pavel?Va rog,care ma poate ajuta si pe mine sa imi traga la xerox daca desigur dispune de aceste carti(platesc desigur)Se poate trimite prin Posta Romana.Le-am cautat pe internet dar nu se mai gasesc.Rog moderatori sa nu imi stearga postarea.
S-a rezolvat? Nu mi-ai mai răspuns la oferta făcută (pe privat), așadar vânzătoarea va pune la vânzare acele cărți pe care le-a pus deoparte pentru a le achiziționa eu pt. tine.
Și de ce ți-am șterge noi aceste mesaj, că doar nu încalcă regulamentul forumului? Nimeni dintre noi nu cred că ți-a greșit în acest sens. :x22
Dragostea unește și străbate lumile... Răsari odată, viață veșnică!

emy888
Mesaje:9
Membru din:21 Dec 2012, 13:33
Confesiune:ortodox
Preocupări:teologie

Re: Talcuirile Sf Teofilact la epistolele Sf Ap. Pavel

Mesaj necititde emy888 » 01 Mar 2013, 14:32

Da vreau.Talcuire la galateni,efeseni,filipeni.

emy888
Mesaje:9
Membru din:21 Dec 2012, 13:33
Confesiune:ortodox
Preocupări:teologie

Re: Talcuirile Sf Teofilact la epistolele Sf Ap. Pavel

Mesaj necititde emy888 » 02 Mar 2013, 17:49

Va multumesc pentru ajutor.Domnul sa va dea plata in ziua judecati. Nici nu stiti cat de mult inseamna aceasta pentru mine

AndreiDinu
Mesaje:65
Membru din:10 Iun 2013, 23:39
Confesiune:ateu
Preocupări:Teologie,Istorie,IT

Re: Talcuirile Sf Teofilact la epistolele Sf Ap. Pavel

Mesaj necititde AndreiDinu » 04 Sep 2013, 20:31

Mai e valabila oferta?Eventual si pt. cartea "Comentariile sau talcuirea epistolei I Corinteni" a Sfantului Ioan Gura de Aur,aparuta tot la editura sophia?


Înapoi la “ALTE SUBIECTE TEOLOGICE”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX