strigat de ajutor!!!!!!!!!

Tot ce nu se încadrează la alte forumuri, dar este în acord cu Regulamentul
celesta
Mesaje:1
Membru din:13 Apr 2013, 09:21
Confesiune:ortodox
Preocupări:manager executif
strigat de ajutor!!!!!!!!!

Mesaj necititde celesta » 13 Apr 2013, 22:22

buna ziua.cu siguranta nu o sa fiu bagta in seama,dar ma miscat tare rau cazul acesta si de aceea vreau sa dau o mana de ajutor cum pot.am cunoscut la munca un domn cu 3 copiii.baiatul are 8 ani si fetitele 4 si 6 ani.a fost parasit de sotie si ii ingrijeste singur..ii e foarte greu deoarece sta la o asociatie care in curand se desfinteaza,deci ar ramane pe drumuri si m am gandit sa ii dau o mana de ajutor,dar cum nici situatia mea financiara nu e tocmai roz,am zis sa apelez si la bunatatea oamenilor.el este din sibiu,dar banuiesc ca se poate verifica cazul!!ei ar avea nevoie de hainuutze,alimente,rechizite pentru copii,o masina de spalat..m as bucura tare mult daca n ati trece cu vederea peste mesajul meu.va las si numarul lui de telefon.am uitat sa precizez ca e persoana cu dizabilitati.Doamne ajuta. 0736.736.579 popavictoriacelesta@yahoo.com e mailul meu daca vreti sa va trimit si actele lui si al copiilor lui.Doamne ajuta.

Pr Haralambie
Mesaje:895
Membru din:14 Ian 2010, 19:54
Confesiune:ortodox
Preocupări:Sensul vieţii
Localitate:BOR
Contact:

Re: strigat de ajutor!!!!!!!!!

Mesaj necititde Pr Haralambie » 14 Apr 2013, 06:59

Vă rog să nu mai repostati în 10 locuri aici pe forum acest mesaj. Ajunge într-un singur loc, căci forumul acesta nu-i pentru chiori.
Cu mult respect.


Înapoi la “Off topic si neteologic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX