strigatul unei mame....ajutorrr!!!!!!!!!!!!!!!!

Spune ce doreşti şi poate vei fi ajutat
ifrim
Mesaje:1
Membru din:20 Iul 2012, 00:22
Confesiune:ortodox
Preocupări:contabil
strigatul unei mame....ajutorrr!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj necititde ifrim » 22 Iul 2012, 22:57

Dima Florentina Denisa, o fetita de numai 3 luni jumate se confrunta cu o problema de sanatate inca de la nastere: hidrocefalie stabilizata si retinopatie (dezlipire de retina). Există posibilitatea de a încerca o operatie în America pentru retinopatie, operatie ce a fost aplicata cu succes unor pacienţi cu diagnostice similare. De aceea îndrăznesc să vă cer sprijinul.
Ajutorul vostru îi va da şansa de a face operatia şi un semn că nu este singură.
Apelăm la ajutorul vostru pentru a-i asigura Florentinei operatia prin care sa aiba o viaţa normala. Avem nevoie de 17 000 EUR.
Puteti dona in contul:
RO 04 BUCU2341035336581RON ALPHA BANK titular mama DIMA TANTICA

Andreea2012
Mesaje:106
Membru din:16 Iul 2012, 18:46
Confesiune:ortodox
Preocupări:Teologie, Lectura
Localitate:Cluj

Re: strigatul unei mame....ajutorrr!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj necititde Andreea2012 » 07 Aug 2012, 08:22

Dima Florentina Denisa, o fetita de numai 3 luni jumate se confrunta cu o problema de sanatate inca de la nastere: hidrocefalie stabilizata si retinopatie (dezlipire de retina). Există posibilitatea de a încerca o operatie în America pentru retinopatie, operatie ce a fost aplicata cu succes unor pacienţi cu diagnostice similare. De aceea îndrăznesc să vă cer sprijinul.
Ajutorul vostru îi va da şansa de a face operatia şi un semn că nu este singură.
Apelăm la ajutorul vostru pentru a-i asigura Florentinei operatia prin care sa aiba o viaţa normala. Avem nevoie de 17 000 EUR.
Puteti dona in contul:
RO 04 BUCU2341035336581RON ALPHA BANK titular mama DIMA TANTICA
Nu pot decat sa ma rog pentru fiica dumneavoastra si sa va rog pe dumneavoastra sa faceti la fel. Va spun si de ce. Pentru ca am trait pe pielea mea greutati care mi sau parut IMPOSIBILE, TOTAL IMPOSIBILE, dar care sau rezolvat, numai si numai cu ajutorul lui Dumnezeu, a Maicii Domnului, a Ingerilor si a tuturor Sfintilor, si a celor care ia ales Dumnezeu sa fie cu El in Rai. Va spun asta din tot sufletul, si cu lacrimi in ochii pentru ca stiu ce este suferinta, dar cu siguranta nu am cunoscut suferinta la fel de mare ca a dumneavostra deoarece eu nu am inca copii, dar totusi ador aceste ''fiinte minunate'' . Pentru alinarea sufletului va recomand sa ascultati cantari religioase,Marian Moise are o voce minunata, de plangi fara sa vrei. Rugativa neincetat!
"Nimic nu este mai uşor decât a învăţa pe alţii şi nimic nu este mai greu decât a face ceea ce înveţi pe alţii."
Parintele Cleopa Ilie


Înapoi la “Diferite cereri. Solicitări de ajutor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX
cron