"Odessa in flacari"

Aici puteţi descărca diferite cărţi şi tot aici găsiţi diferite prezentări şi discuţii pe mariginea celor mai importante apariţii editoriale...
danadoina
Mesaje:471
Membru din:01 Apr 2008, 22:26
Confesiune:ortodox
"Odessa in flacari"

Mesaj necititde danadoina » 18 Iun 2011, 01:54

am primit si dau mai departe :

Doresc sa va retin atentia cu un film. Un film deosebit cu atat mai mult cu cat nimeni nu mai credea sa se mai auda de el vreodata. Accesand linkul : http://telecinemateca.com/odessa-in-fla ... romanesti/ veti putea viziona un film deosebit de important; Este o pagina de ISTORIE a BASARABIEI , adevarata Istorie a Basarabiei ,a Romaniei implicit , practic este vorba de inceputul Holocaustului Neamului. Va trimit e-Mailul asa cum l-am transmis si altcuiva. Va rugam sa-l transmiteti la cat mai multa lume. Si acum informatiile cu si despre HOLOCAUSTUL NEAMULUI si a CULTURII NEAMULUI . Foarte multa lume stia despre film , cei batrani , batrani vorbeau despre el dar nimeni nu credea ca o sa mai poata fi vizionat vreodata . Si cum minciuna si doctrina mincinoasa nu poate sa dainuie , Dumnezeu a randuit ca sa fie redescoperit filmul care vine ca marturie la tot ceea ce au facut nelegiuitii pamantului impotriva Neamului Pravoslavnic. Un film istoric de care nu credea cineva sa mai auda vreodata. Sant sigur ca filmul o sa va placa cu atat mai mult cu cat am constatat ca aveti deschidere catre astfel de teme. Filmul va va vorbi despre HOLOCAUSTUL NEAMULUI dar inainte de toate , filmul este UN ACT DE CULTURA ,un film pierdut si acum regasit. Cu rugamintea ca sa-l dati la cat mai multa lume....

Înapoi la “Bibliotecă (download) + prezentări de carte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX