Multumesc

Cereri, propuneri, nemultumiri ale membrilor comunicate catre Echipa de administratori si moderatori
Avatar utilizator
IEREU
Mesaje:175
Membru din:10 Mar 2010, 21:23
Confesiune:ortodox
Preocupări:muzică corală, profesor de religie
Localitate:Republica Moldova
Multumesc

Mesaj necititde IEREU » 01 Noi 2010, 15:29

Multumesc pentru cei ce va osteniti. Mi-a folosit mult acest forum. Cat am fost student, la multe carti teologice nu am avut acces, fie din lipsa de bani sau ca nu erau disponibile, iar acum pot sa le citesc pe calculator. Acum datorita lincurilor care se posteaza mi-am imbogatit biblioteca virtuala cu materiale didactice pt predarea religiei in scoala.
De cate ori am primit raspuns la intrebarile mele, n-am multumit ca sa nu umplu spatiul.
Propun si altor membri sa multumeasca in acest spatiu. Multumesc.
"Cele ce ochiul n-a văzut şi urechea n-a auzit, şi la inima omului nu s-au suit, pe acestea le-a gătit Dumnezeu celor ce-L iubesc pe El" (1Cor.2,9)

Avatar utilizator
protosinghel
Mesaje:5422
Membru din:01 Apr 2008, 15:53
Confesiune:ortodox
Preocupări:liturgică, misiune
Localitate:Portugalia
Contact:

Re: Multumesc

Mesaj necititde protosinghel » 01 Noi 2010, 15:50

"Slavă lui Dumnezeu pentru toate!"
Dacă sincer, îmi vine uneori să renunţ la forum, pt că îmi fură mult timp şi linişte, dar... cred că cineva încă se roagă. ;)

danadoina
Mesaje:471
Membru din:01 Apr 2008, 22:26
Confesiune:ortodox

Re: Multumesc

Mesaj necititde danadoina » 01 Noi 2010, 17:03

Multumesc mult si Domnul sa va rasplateasca osteneala, eu m-am folosit mult de raspunsurile Sfintiei Voastre si in general ale preotilor care au scris pe Forum. Deasemenea cred ca am invatat sa nu mai scriu cu patima :mrgreen: , in general sa primesc/ privesc mai detasat mesaje agresive si multe altele...


Înapoi la “De la membri catre Echipa”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX