aspecte noi

Aici trebuie să se prezinte fiecare user nou şi tot aici puteţi face diferite propuneri şi observaţii privind organizarea şi administrarea forumului
ccristi
Mesaje:204
Membru din:25 Iun 2009, 13:05
Confesiune:ortodox
aspecte noi

Mesaj necititde ccristi » 03 Iul 2009, 11:35

De ce pe forumul dvs ,daca vrei sa scrii ceva treb sa te duci la un anumit capitol si nu se urmaresc discutiile ,indiferent de felul lor, in acelasi capitol-cum sunt celelate forumuri.
De ex as vrea sa relatez si unele probleme legate de unii preotii (sus pusi )cu cruci si briuri care fac ce vor ei pe lumea asta.
Eu zic ca ar fi interesant sa cunoasca lumea si aceste aspecte -nu numai cele legate de traditie si doctrina

Va multumesc

Petre C
Mesaje:606
Membru din:24 Noi 2008, 21:42
Confesiune:ortodox
Localitate:Bucuresti
Contact:

Re: aspecte noi

Mesaj necititde Petre C » 03 Iul 2009, 15:21

De ce pe forumul dvs ,daca vrei sa scrii ceva treb sa te duci la un anumit capitol si nu se urmaresc discutiile ,indiferent de felul lor, in acelasi capitol-cum sunt celelate forumuri.
De ex as vrea sa relatez si unele probleme legate de unii preotii (sus pusi )cu cruci si briuri care fac ce vor ei pe lumea asta.
Eu zic ca ar fi interesant sa cunoasca lumea si aceste aspecte -nu numai cele legate de traditie si doctrina

Va multumesc
Pr. Arsenie Boca: vreti preoti buni, cresteti copii si educati-i in duh ortodox! ;)
"Că de voi şi umbla în mijlocul morţii, nu mă voi teme de rele; că Tu cu mine eşti." Ps. 22,4

Petre

ccristi
Mesaje:204
Membru din:25 Iun 2009, 13:05
Confesiune:ortodox

Re: aspecte noi

Mesaj necititde ccristi » 03 Iul 2009, 16:21

nu credeti ca si criticile au rolul lor ???? :?:

Avatar utilizator
protosinghel
Mesaje:5422
Membru din:01 Apr 2008, 15:53
Confesiune:ortodox
Preocupări:liturgică, misiune
Localitate:Portugalia
Contact:

Re: aspecte noi

Mesaj necititde protosinghel » 03 Iul 2009, 18:10

da, dar nu pe acest forum...

ccristi
Mesaje:204
Membru din:25 Iun 2009, 13:05
Confesiune:ortodox

Re: aspecte noi

Mesaj necititde ccristi » 04 Iul 2009, 08:35

da, dar nu pe acest forum...
ok! am inteles


Înapoi la “Probleme administrative. Prezentarea membrilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX