Am nevoie de cineva

Ştiri din lumea ortodoxă şi nu numai. Orice informaţie cu tematică religioasă care este de interes comun
Pacatos9797
Confesiune: ortodox
Preocupări: Lucrator

Am nevoie de cineva

Mesaj necititde Pacatos9797 » 29 Sep 2018, 02:00

Salut.Ma numesc Siluan,am 21 de ani. Deci mai pe scurt:De mic pina la moment am unele probleme mici care ma distrung psihologic .Prieteni am putini dar totusi simt nevoia de a comunia cu cineva .(Cu prietena suntem despartiti).........Din pricina acestor acestor probleme de care am remarcat mai sus cu timpul am devenit foare inchis in sine.Deci,uneori simti dorinta de a comunica cu cineva, de a te destainui.Iertati-ma.Mersi de intelegere.
Contactele mele:
+447451494977(Viber)
Facebook -https://www.facebook.com/profile.php?id ... =bookmarks

DOAMNE AJUTA LA TOTI !!!

unsimpluom
Confesiune: ortodox
Preocupări: Iisus, Melchisedec

Re: Am nevoie de cineva

Mesaj necititde unsimpluom » 06 Oct 2018, 15:05

Iată îţi poruncesc: Fii tare şi curajos, să nu te temi, nici să te spăimântezi, căci Domnul Dumnezeul tău este cu tine pretutindenea, oriunde vei merge". (Iosua. 1:9)

Dacă ai nevoie de un sfat, o vorbă bună sau o discuție pur și simplu prietenască, îți poți destăinui tot ce ai pe suflet prin mesageria privată.

Şi veţi striga către Mine şi veţi veni şi vă veţi ruga Mie, şi Eu vă voi auzi; (Ieremia. 29:12)

Doamne ajută ! :x1
~ Nihil Sine Deo ~
~ Nimic fără Dumnezeu ~

Înapoi la “Ştiri şi anunţuri generale”