ajutor

Spune ce doreşti şi poate vei fi ajutat
mihailescu
Mesaje:1
Membru din:14 Feb 2013, 14:21
Confesiune:ortodox
Preocupări:angajat
ajutor

Mesaj necititde mihailescu » 14 Feb 2013, 14:39

In speranta ca mai exista oameni cu suflet mare postez acest anunt.De curand fiica surorii mele in varsta de 1an si 8 luni a fost diagnosticat cu Leucemia acuta limfocitica ,o boala care necesita eforturi supranaturale.Tratamentul acestei boli coasta, mult peste realizariile famiilei surorri mele,iar ulterior comunicandu-i de la spitalul in care este efectuat tratamentul (Spital de specialitate din Ungaria), ca este nevoie de efectuarea unor tratamente care coasta peste 4500 de Euro ,iar din cauza spitalizarii permanente ,sunt obligati sa locuiesca aproape permanent in Ungaria. In acest sens am apelat ,la postarea acestui anunt ,intrucat vad prin ce momente trece aceasta familie si in aceasi timp ,vad ca in lipsa baniilor nu se efectueaza nimic ,oriunde te-ai duce. In speranta ca cineva vede acest stigat de ajutor,si mai ales ca mai exista unii carora le pasa Va multumesc! Daca exista suflet dispus de ajutor va rog a-i contacta telefonic ,fie prin e-mail sau prin contul bancar deschis impreuna cu o organizatie umanitara din Ungaria. Unicredit Bank Ungaria Nr cont : 10918001-00000034-32580003 IBAN : HU50 1091 8001 0000 0034 3258 0003 Nume :Doamna Szabo Kinga

Înapoi la “Diferite cereri. Solicitări de ajutor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

Crestinism Ortodox.com. Catalogul Resurselor Ortodoxe pe Internet free counters
PELERIN ORTODOX